(Видео) Актер опцу пред Хари и Меган, а нивната реакција ги одушеви Британците

(Видео) Актер опцу пред Хари и Меган, а нивната реакција ги одушеви Британците
 

Еден млад актер во текот на разговорот со војводата и војвотката од Сасекс опцу, а нивната реакција беше неочекувана.

Меган Маркл и принцот Хари пред два дена го посетија театарот „Олд Вик“ во Бристол, каде разговараа со малдите актери за нивното искуство на сцената.

„Не може да се з....те на сцена“, рекол еден од младите актери, а Меган и Хари за момент застанале, па се изнасмеале.

Нивната реакција стана хит на социјалните мрежи, а особено ги одушеви Британците.

Споделување со вашите пријатели: